Як правильно шукати інформацію в Інтернеті?

Дуже часто отримую від своїх партнерів або передплатників питання, пов’язані з пошуком інформації, що цікавить в Інтернеті. Для тих, хто є МЛМ лідером, веде свої блоги і розсилки це, звичайно ж, не новина. Але, думаю, варто якось спростити цей процес, щоб питання такого роду задавалися рідше. Тобто, необхідно навчити своїх партнерів або передплатників правильно користуватися такими пошуковими сервісами як Google, Yandex, Aport або Rambler.

Повірте, в Інтернет можна знайти абсолютно все і на будь-яку тему, але для цього потрібно вміти правильно користуватися пошуковими системами. Отже, сьогодні я хочу вам розповісти кілька моментів, на які варто звернути свою увагу при пошуку тієї, чи іншої інформації.

По-перше, потрібно правильно скласти пошуковий запит, тобто правильно підібрати ключову фразу, по якій ви будете шукати необхідну вам інформацію. Ні в якому разі не варто зловживати довжиною пошукового запиту. Ваша ключова фраза не повинна бути дуже довгою і докладною. Скористаємося прикладом: Замість фрази «Як рекрутувати нових партнерів у свій МЛМ бізнес через Інтернет?» краще використовувати «Рекрутування в МЛМ через Інтернет». Таким чином, ви відсієте всі зайві сторінки і знайдете більше цільових сторінок за Вашим запитом.

По-друге, користуйтеся декількома пошуковими сервісами. Так як база даних різних пошукових сервісів оновлюється в різний час і цілком може статися, що не знайдена вами інформація на Google і Aport опиниться в Yandex або Rambler.

По-третє, якщо ви не знайшли потрібну інформацію на першій сторінці, то потрібно шукати на другий, на третій або може бути навіть на десятій сторінці. Вся справа в тому, що на перші позиції потрапляють сайти, власники яких успішно займаються просуванням своїх сайтів, так званої SEO оптимізацією. Таким чином, сайти з корисною та цінною інформацією, але не «просунуті» по пошуковим запитам можуть опинитися в кінці списку сторінок пошукових сервісів.

По-четверте, уточняйте географію пошуку. Зазвичай при пошуку будь-яких товарів чи послуг більшість посилань вказує на фірми міста з найбільшою економічною активністю – Києва. Тому жителям інших міст слід вказати місто в рядку запиту.

По-п’яте, потрібно шукати в знайденому. Багато пошукові сервіси дозволяють шукати в знайденому, тобто виробляти ступінчастий пошук.

По-шосте, користуйтеся перевагами розширеного пошуку. Опції розширеного пошуку, які є у багатьох пошукових сервісів, дуже допоможуть вам у відсікання непотрібних документів. Вони, наприклад, дозволять шукати тільки документи певною мовою, або певного формату, або документи, створені в потрібному діапазоні дат.

Сподіваюся, що дана інформація була для вас корисною. Ну а якщо ви не змогли знайти те, що шукали, то пишіть в коментарях. Постараємося разом знайти:)

Також хочеться зазначити,що вплив на пошук потрібної інформації має і браузер, яким Ви користеєтесь, особливо це впливає на швидкість і безпеку.