Бізнес на оренді гаража

З кожним днем у містах з’являється все більше автомобілів. Але, звичайно ж, не в кожної людини є гараж для зберігання свого авто і вони змушені ставити свої дорогоцінні машини на вулиці, де їх запросто можна викрасти або обікрасти.

Але для таких безгаражних автовласників з’явився промінчик надії. Зовсім недавно з’явилася зовсім нова ідея для бізнесу. Суть такої ідеї полягає в тому, щоб здавати свій гараж іншим автовласникам, але здавати не на тривалий термін, а подобово або навіть погодинно.

Може виникнути логічне запитання: а кому власне потрібна така короткострокова оренда? Відповідь дуже проста: такий вид оренди вигідний тим власникам автомобілів, які самі займаються ремонтом свого залізного коня.

В автомобілі, особливо якщо він не новий, обов’язково знайдуться дріб’язкові причини для ремонту: підкрутити гайки, поміняти прокладки, заміна масла або гальмівної рідини, навіть банальна заміна колеса. Такі дріб’язкові ремонти автовласники, як правило, проводять самостійно, що дозволяє заощадити на автосервісах.

Для створення подібного бізнесу можуть знадобитися деякі речі:

1. Гараж. Бажано, щоб у ньому були встановлені пристрої для проведення ремонту, такі як: підйомник, оглядова яма. Також бажано встановити міцні гаражные ворота, щоб Ваш гараз не обікрали.

2. Обладнання для миття автомобіля, такі як пилосос і компресор.

Але найголовнішим, звичайно ж, є наявність спеціального інструменту для ремонту автомобіля. Не зайвими будуть і спецкомбінезон і серветки для того, щоб людина, що ремонтує не забруднилася.

Також поруч з гаражем можна буде відкрити невеликий автомагазинчик, в якому можна буде продавати різноманітні витратні матеріали для ремонту: масла, рідини, лампочки.

Основними клієнтами будуть всі сусіди з округи, але може бути хто-небудь приїде навіть з іншого району міста. Основним завданням такого бізнесу є напрацювати постійну клієнтурну базу або навіть свій власний автоклуб.

Але чому,ж така оренда гаража буде користуватися великою популярністю серед автовласників? Відповідь напрошується сама: користуючись таким гаражем люди будуть економити чималі кошти і час на автосервісі. Також це дозволить їм самостійно займатися ремонтом своєї машини, що для деяких автолюбителів є дуже важливо.